UFO przed Judas Priest w Ergo Arenie

Brytyjczycy z UFO wystąpią przed Judas Priest w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie 10 grudnia 2015 r. Bilety dostępne na www.LiveNation.pl

ufo

UFO to zespół o barwnej historii, prawie tak barwnej jak ich twórczość. Każdy zespół, który był w branży muzycznej od ponad 40 lat ma za sobą lata doświadczeń, zarówno trudnych jak i tych owocnych, usłanych sukcesami. Historia sukcesu UFO rozpoczęła się w Londynie w 1969 roku. Zespół w swej karierze przeżył nie tylko piętnaście lat różnych epok muzycznych ale także wiele zmian składu. Ku zaskoczeniu wszystkich, na jesieni 1993 roku zespół powrócił do dawnego line-upu UFO obejmującego Mogga, Waya, Schenkera, Parkera i Raymonda. Ten nowy klasyczny skład przyniósł Walk On Water, ich pierwsze wspólne wydanie od półtorej dekady, któremu towarzyszyła światowa trasa koncertowa.

Ich najnowsza propozycja to A Conspiracy Of Stars, którą cechuje brytyjska lekkość bycia a zarazem pewna nuta legendy rocka z czego zespół znany jest od ponad 45 lat. Silny album składający się z jedenastu utworów, które łączą w sobie wszystko to, co oznacza grupa UFA na czele z wokalistą Philem Moggiem czyli: oryginalne mięsiste riffy, zróżnicowane i inteligentne teksty i ta generalnie niefrasobliwa postawa która cechuje UFO od samego początku.