Warsztaty: Tajniki shredu – graj szybciej

Centrum Gitarowe P.M.Guitar oraz Sklep Muzyczny GuitarSpot zapraszają na warsztaty dla gitarzystów „Tajniki shredu – graj szybciej” oraz pokaz gitar i efektów renomowanej marki SUHR.

Warsztaty to jedna z propozycji Centrum Gitarowego P.M.Guitar. Mają na celu przybliżenie postaci muzyków poruszających się w rozmaitych stylach muzycznych a także ukazywać wszechstronność instrumentu jakim jest gitara. Są one także przedłużeniem regularnych zajęć w ramach kursów P.M.Guitar.

Zajęcia i pokaz odbędą się 21 kwietnia 2012 r. w godzinach 13:00–18:00 w Kawiarni „Przystań” (ul. Źródło Marii 18) przy parafii Św. Wawrzyńca w Gdyni.

Prowadzącym warsztaty oraz prezentującym gitary oraz efekty SUHR będzie Łukasz Kulczak.

Łukasz „LUKI” Kulczak – gitarzysta, kompozytor, muzyk sesyjny współpracujący z zespołami Amaryllis, Gabriel Fleszar, The Company i Progenergy. Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie miedzynarodowym Guitar Fight Club w Bischofswerdzie oraz konkursu TMC (Musical Contest) w którym zwyciezca wybierany był przez Dave Martone’a, absolwenta Berklee College Of Music. Został też wyróżniany w kilku innych konkursach ogólnoświatowych. Współpracuje z takimi markami jak Vovox, Hofner, ToneZone.

Imprezę sponsoruje: firma GuitarSpot – autoryzowany dealer marki Suhr oraz P.M.Guitar – edukacyjne Centrum Gitarowe

Patronat medialny: Magazyn Gitarzysta, rock3miasto.pl oraz MiastoKultury.pl

Organizator: Centrum Gitarowe P.M.Guitar

Informacje i zapisy: kontakt@pmguitar.pl lub pod nr 504 891 423
Koszt uczestnictwa w warsztatach to 20 PLN. Uczniowie CG PMGuitar 5 PLN
Termin zgłoszeń do 18 kwietnia 2012.
Ilość miejsc ograniczona