Edge Of Hell, Forthian, Heads Will Hang

data: 19 kwietnia 2024, godz. 19:30
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

Forthian
Forthian to thrashmetalowy zespół z Wrocławia łączący klasyczny thrash metal z elementami heavy metalu. Nasza twórczość to połączenie wysoko brzmiących wokali, thrashowych riffów, melodyjnych solówek oraz technicznej sekcji rytmicznej. Choć korzenie Forthiana sięgają 2011 roku, w obecnym składzie zespół funkcjonuje od 2020 roku. W 2023 roku ukazał się nasz debiutancki album „Gates of the Universe”, którego będzie można posłuchać na żywo podczas koncertów w ramach trasy „Thrashing the Universe” oraz online na platformach streamingowych. –

Edge Of Hell
Zespół Edge of Hell powstał w 2013 roku, od tego czasu konsekwentnie walczy za metal tocząc bitwy na pomorskich (i nie tylko) scenach serwując słuchaczom heavy metalowe melodie okraszone ostrą porcją thrashowych riffów. Obecnie promuje wydaną w 2022 roku EP „Behind The Holy Madness”.

Heads Will Hang
Heads Will Hang- ekipa, która miażdży nie tylko posturą, ale także potężnymi riffami i bezkompromisowymi tekstami, tworząc surowe brzmienia. Ich muzyka to fuzja harmonii z agresywnymi brzmieniami gitar, rytmicznym perkusjonalem i miażdżącym żebra basem. Ciężki metal płynie w ich żyłach, a ich muzyka jest głosem dla tych, którzy nie boją się stawiać oporu i wyrażać swój sprzeciw wobec absurdalnej rzeczywistości.

bilety: 30 zł