Access Denied opublikowali teledysk promujący trzeci album

Grupa Access Denied opublikowała teledysk do utworu „Go, Go, Go” i okładkę trzeciego w karierze albumu zatytułowanego po prostu „Access Denied”. Płyta ukaże się dokładnie za miesiąc, w dniu 9 listopada 2018 r.

Początki Access Denied sięgają 2003 roku, a głównym powodem założenia zespołu były inspiracje takimi zespołami jak Iron Maiden czy Judas Priest. W 2009 roku zespół nagrał pierwszy długogrający album „The Memorial”, na którym znalazło się dziesięć autorskich kompozycji, a pochodzący z niej utwór „Give Me Rock” został wydany na składance Kill City w USA. Druga płyta „Touch of Evil” ukazała się w 2012 roku za sprawą Pitch Black Records.

Po sześciu latach od premiery ostatniego albumu, Access Denied powraca z nowym materiałem na którym gościnnie partie bębnów zagrał Dariusz „Daray” Brzozowski (Dimmu Borgir, Hunter, Vesania, ex-Vader), za partie klawiszy odpowiedzialny był Adam Drywa, znany w popowym świecie producent i muzyk m.in z zespołu Farba. Realizacja nagrań i produkcja to dzieło Filipa Hałuchy z Heinrich House Studio, muzyka znanego z takich zespołów jak Vesania, Unsun, Rootwater czy Decapitated.

Wideoklip „Go, Go, Go” został nagrany na terenie Gdynia Container Terminal S.A., za montaż i reżyserię odpowiadał Marek Wojciechowski, który współpracował m.in. przy produkcjach dla Behemoth czy Ich Troje – Michał Wiśniewski. Oświetleniem i oprawą wizualną zajął się Piotr Paruszewski z Natus Light Oświetlenie Estradowe.