Chassis zagra podczas Nemiroff World Cup 2011

Gdańska grupa Chassis po raz drugi w karierze zagra podczas zawodów armwrestlingu Nemiroff World Cup! Po sukcesie ubiegłorocznej edycji imprezy, która odbyła się w hotelu Sheraton w Sopocie, zespół po raz kolejny będzie miał przyjemność wspierać zawodników swoją energetyczną muzyką. Grupa napisała także specjalny utwór promujący imprezę:

Tegoroczna edycja Nemiroff World Cup odbędzie się dniach 13-15 października w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy.

Chassis dla serwisu armpower.net o armwrestlingu:
„Dla nas pojedynek, sama walka armwrestlerów, to taki czubek góry lodowej, krótki i nie do końca przewidywalny finał ciężkiej pracy i litrów potu wylanego podczas przygotowań. Jego wynik jest też w olbrzymim stopniu wypadkową intelektu i sprytu ścierających się zawodników. Oczywiście, w tym sporcie chodzi o MOC i jest tu jasna analogia do tego jak gramy. Gramy mocno ale jeszcze ważniejszą analogią jest naszym zdaniem to, ile pracy trzeba włożyć żeby w finale być górą. Rozumiemy to, przez co przechodzą zawodnicy, bo sami musimy bardzo dużo poświęcić na nasze przygotowania muzyczne. Armwrestling jest sposobem na życie i tak samo jest z graniem muzyki. Ludzie widzą tylko efekt tego, co jest esencją jednej czy drugiej pasji – olbrzymiego nakładu pracy. Nowy utwór przygotowany na tegoroczny Puchar Świata jest też – inspirowany taką obserwacją i szacunkiem dla ludzi którzy mają w życiu pasję.”