Koncert Disturbed w Ergo Arenie ODWOŁANY

Grupa Disturbed miała zagrać koncert w Ergo Arenie, hali mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu w dniu 16 czerwca 2020 r. w ramach trasy Evolution World Tour promującej siódmy w karierze zespołu z Chicago album studyjny „Evolution”. Amerykanie mieli powrócić do Polski prawie dokładnie rok po ostatnim koncercie w Warszawie, który odbył się 20 czerwca 2019 r. w hali Torwar.

KONCERT DISTURBED ODWOŁANY

Jak podał organizator koncertu, firma Live Nation: Informujemy, że koncert Disturbed, zaplanowany na 16 czerwca br, nie odbędzie się. Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i stało się jasne, że z powodu koniecznych środków ostrożności podjętych na całym świecie, koncert nie może się odbyć. Bileteria, za której pośrednictwem zakupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

Historia Disturbed

Kwartet Disturbed pochodzi z Chicago, a ich pierwsza płyta z 2000 r. zatytułowana „The Sickness” pokryła się w USA poczwórną platyną. Z kolei kolejnych pięć albumów zadebiutowało na pierwszym miejscu notowania Billboard Top 200. Jednym z ich najbardziej znanych utworów jest cover „The Sound of Silence” z repertuaru Simon & Garfunkel. Piosenka pochodzi z platynowej płyty „Immortalized” z 2015 roku, a sam singiel pokryty został potrójną platyną oraz był nominowany do nagrody GRAMMY 2017 w ramach Best Rock Performance. Zespół sprzedał w sumie 16 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie.

Bilety na koncert Disturbed w Ergo Arenie

Bilety w cenie 165-190 zł trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 8 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 6 listopada o 10.00 i potrwa do 8 listopada do 9.00.
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 7 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 8 listopada do 10.00.