Druga edycja Soundrive Fest w nowym klubie B90

Druga edycja Soundrive Fest przenosi się z Adventure Park w Gdyni Kolibkach do nowego klubu na ternie gdańskiej stoczni – B90. Impreza odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2013 r. W trakcie dwóch dni na 3 scenach wystąpi ok. 30 zespołów  z Polski  i  zagranicy. Portal Soundrive.pl  zorganizuje Konkurs dla Kapel, które w drodze eliminacji wystąpią na Scenie Soundrive. Więcej pod adresem: b90.pl/fest_2013.html

B90 – nowa lokalizacja Soundrive Fest 2013

B90 to nowopowstający klub połączony ściśle z misją portalu muzycznego Soundrive.pl dążącego do zbudowania silnego, alternatywnego środowiska muzycznego w opozycji do rozrywki komercyjnej.

B90 to industrialny magazyn, sytuujący się w niebanalnym, historcznym miejscu po brzegi wypełniony przestrzenią dla muzyki niezależnej.

Klub B90 zlokalizowany na terenie po fabrycznym byłej Stoczni Gdańskiej w scenerii historycznych dźwigów, statków i morza; 10 min. od Centrum Starego Miasta – duża przestrzeń o ogromnym potencjale. Nowe miejsce spotkań ludzi poszukujących nietypowych wrażeń muzyczno – artystycznych na kulturalnej mapie Trójmiasta. Miejsce do realizacji  koncertów muzyki alternatywnej, mocnego brzmienia,  jazzu, przedstawień teatrów off’ owych oraz pokazów filmowych.

Klub B90 to dwie sceny, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Soundrive Stage: miejsce występów alternatywnych, niszowych artystów, debiutujących na scenie muzycznej,B90 Stage: scena główna goszcząca artystów o silnej i ugruntowanej  pozycji w świecie muzyki.

B90 w tym roku stanie się integralną częścią II edycji wydarzenia muzycznego jakim jest Soundrive Fest 2013. Więcej na www.b90.pl

Pierwsze kapele na SOUNDRIVE FEST 2013

COLD PUMAS (UK)

PEGASVS (Hiszpania)

THE HICKEY UNDERWORLD (Belgia)

THE JANITORS  (Szwecja)