Me and That Man zapowiada „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2”

Zespół Me and That Man, którego liderem jest Adam Nergal Darski z Behemoth poinformował, że ich trzecia płyta studyjna zatytułowana „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” trafi do sklepów 19 listopada 2021 r. W Polsce za wydanie płyty odpowiada Mystic Production. Tak jak w przypadku pierwszej części albumu, także na tym wydawnictwie oprócz podstawowego składu zespołu Me and That Man pojawi się szereg gości, między innymi Gary Holt (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Mary Goore, Randy Blythe (Lamb Of God), Myrkur, Devin Townsend, David Vincent, Doug Blair (WASP), Hank von Hell ( Turbonegro) i Olve „Abbath” Eikemo (Immortal, Abbath).

Album Me and That Man „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” tak jak poprzedni, został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski – gitara i wokal, Sasha Boole – gitara i wokal, Matteo Bassoli – gitara basowa i wokal oraz Łukasz Kumański – perkusja i wokal.

O nowej płycie tak mówi Nergal: „Znowu zaczynamy! Do współpracy przy tych kilku wyjątkowych utworach, nad którymi ja i moja polsko–włosko-ukraińska ekipa pracowaliśmy przez ostatnie 18 lat miesięcy, zwerbowałem najlepszych z najlepszych, jeśli chodzi o ciężkie granie. Po raz kolejny wynik finalny jest niesamowity, a gościnne występy bardzo inspirujące! Dziękuję Wam, Przyjaciele – Abbath, Alissa, Amalie, Anders, Blaze, Chris G, Chris H, David, Devin, Douglas, Frank, Gary, Hank, Jeff, Kris, M.Goore, Michale, Ralf i Randy. Kto wie, kiedy wszyscy spotkamy się, żeby zagrać te utwory na żywo, ale zrobię co w mojej mocy, aby tak się stało! Miłej zabawy!”

Tracklista Me and That Man „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2”

1. Black Hearse Cadillac (feat. Hank Von Hell, Anders Odden)
2. Under the Spell (feat. Mary Goore)
3. All Hope Has Gone (feat. Blaze Bayley, Gary Holt, Jeff Mantas Dunn)
4. Witches Don’t Fall in Love (feat. Kristoffer Rygg)
5. Losing My Blues (feat. Olve Abbath Eikemo, Frank The Baptist, Chris Holmes)
6. Coldest Day in Hell (feat Ralf Gyllenhammar, Douglas Blair)
7. Year of the Snake (feat. David Vincent)
8. Blues & Cocaine (feat. Michale Graves)
9. Silver Halide Echoes (feat. Randy Blythe)
10. Goodbye (feat. Alissa White-Gluz, Devin Townsend)
11. Angel of Light (feat. Myrkur)
12. Got Your Tongue (feat. Chris Georgiadis)

Me and That Man / fot. Oskar Szramka