My Riot i Ogotay zagrają w V Clubie

27 listopada (niedziela) w gdańskim V Club (dawniej Nowa Republika, ul. Jaśkowa Dolina 14) odbędzie się koncert My Riot. Jako support wystąpi nowa trójmiejska formacja Ogotay. Bilety – przedsprzedaż: 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.

My Riot to nowy zespół Glacy, twórcy i lidera grupy Sweet Noise. Debiutancki album My Riot ukazał się 13 września 2011. Płyta została stworzona przez Glacę i młodego beat makera z Sopotu, Hackera. W nawiązaniu do przeszłości Glacy płyta nosi tytuł „sweet_noise”.
Mix materiału jest autorstwa Adama Toczko, a masteringiem zajął się w legendarnym londyńskim Metropolis Studios John Davis (m.in. The Prodigy, Sade, U2, White Lies). Płyta zawiera 16 utworów zaśpiewanych w większości w języku polskim. Gościnnie pojawiają się na niej Peja (SLU), Zbyszek Krzywański (Republika), Orion (Behemoth) i Maja Konarska (Moonlight). Okładkę płyty zaprojektował młody grafik, Bartek Bojarczuk.

Na koncercie fani będą mogli zapoznać się z utworami z płyty na żywo, jak również przypomnieć sobie kilka kompozycji zespołu Sweet Noise, które Glaca zamierza wykonywać na koncertach.

Ogotay to nowy,o biecujący skład muzyków związanych z trójmiejską sceną muzyczną. Na początku roku Artur „Gufi” Piotrowski (Mess Age) i Andrzej „Pieczar” Peszel ( Fulcrum) rozpoczęli wspólną próbę stworzenia kilku utworów. W zaskakująco szybkim tempie powstało 10 kompozycji. które dopełnił swoim wokalem i basem Marcin „SVierszcz” Świerczyński (Yattering, Sainc). We wrześniu zespół kończy prace nad promocyjnym materiałem i rozpoczyna próby w pełnym składzie z Simonem (Pandemonium). Muzyka formacji oscyluje w klimatach starej szkoły death metalowej z elementami aktualnych trendów. Duża dawka agresji, szybkości i ciężaru w połączeniu z bezkompromisowymi tekstami daje materiał o nuklearnej niszczycielskiej sile.

www.VClub.com.pl

Wstęp od 18 roku życia.
Bilety do kupienia na ticektpro.pl, facebooku oraz w V Clubie.

Dla klientów V Clubu – Wstęp Free*

* bilet na koncert można odebrać u Selekcjonera Klubu. Bilet ważny po zebraniu 3 pieczątek. Pieczątki otrzymuje się przy zakupie dowolnego produktu w barze.