Pierwsi artyści Soundrive Fest 2015

Poznaliśmy nazwy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Soundrive Fest 2015 w dniach 3-5 września w klubie B90 w Gdańsku. Są to Glass Animals, All We Are, East India Youth i Gengahr.

W audycji Muzyczna Strefa na antenie Radia Gdańsk organizatorzy Soundrive Fest potwierdzili dziś medialne doniesienia dotyczące pierwszych artystów. Podczas 4. już edycji jednego z najbardziej obiecujących alternatywnych festiwali, która odbędzie się w dniach 3-5 września 2015 w gdańskim B90, zagrają cztery zespoły z wysp brytyjskich: indie rockowa formacja Glass Animals, tegoroczni debiutanci All We Are i East India Youth oraz psychodeliczno-popowa grupa Gengahr.

W niedzielę 15 lutego pod postacią rebusów nazwy artystów pojawiły się na portalu www.soundrive.pl wzbudzając niemałe zainteresowanie mediów, które rozszyfrowując zagadkę natychmiast ogłosiły nazwy kapel. Internauci, którzy jako pierwsi odgadli nazwy, zostali nagrodzeni wejściówkami. Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec niespodzianek. Kolejne ogłoszenia już w marcu!

Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących festiwali prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Podczas wydarzenia występują głównie młode, obiecujące zespoły z całego świata, a każda edycja zwieńczona jest występem gwiazdy sceny alternatywnej.

Więcej: festival.soundrive.pl

gengahr