Tranquilizer wydało debiutancki album „Take A Pill”

Powstała w 2013 roku trójmiejska grupa Tranquilizer wydała dzisiaj debiutancki album „Take A Pill”. W zespole udzielają się między innymi muzycy Blindead. Płytę można zamawiać drogą mailową na tranquilizer.pl@gmail.com albo przez www.facebook.com/tranquilizerPL.

Tranquilizer porusza się w klimatach triphop, experimental, minimalistic, alternative, psycho pop, czerpiąc z niesztampowych rozwiązań instrumentalnych. Na czele grupy stoi charyzmatyczna wokalistka Luna Bystrzanowska, która swoim oryginalnym podejściem do śpiewania szuka rozwiązań eksperymentalnych.

Za tydzień, 20 lutego 2015 o 20:00 w gdyńskiej Desdemonie zespół wykona całą płytę na żywo z okazji jej wydania. Na koncercie pojawią się goście, którzy wzbogacili brzmienie albumu oryginalnym stylem gry na swoich instrumentach, a po koncercie odbędzie się after party, które poprowadzi DJ H_12.

Skład zespołu Tranquilizer:
Luna Bystrzanowska – wokal
Michał Banasik – gitara, gitara basowa
Konrad Ciesielski – perkusja
Matteo Bassoli – gitara basowa (gościnnie)

Gościnnie na „Take A Pill” pojawili się basista Matteo Bassoli (Blindead), Artur Krychowiak (Nowa Ziemia), który wydobył oryginalne brzmienie gitary grając na niej smyczkiem, saksofonista Rafał Wawszkiewicz (Merkabah) oraz Bartosz Hervy odpowiadający za elektronikę, który gra również w Blindead i współpracuje między innymi z Justyną Steczkowską.

tranqualizer

fot. Bartosz Hervy