Zobacz trójmiejskie półfinały Emergenza Festival Polska

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (1 i 2 kwietnia 2017 r.) w klubie Protokultura w Gdańsku odbędą się trójmiejskie półfinały Emergenza Festival Polska.

Dzięki uprzejmości organizatorów mamy DWA PODWÓJNE zaproszenia na półfinały. Aby wygrać wejściówkę należy napisać maila na adres redakcja małpka rock3miasto.pl o temacie Emergenza wraz z odpowiedzią na poniższe pytanie:

Który z półfinalistów trójmiejskich eliminacji powinien przejść do finału?

Nie zapomnijcie w mailu podać swojego imienia i nazwiska oraz dnia, w którym chcecie pójść na koncert! Konkurs trwa do piątku 31 marca 2017 r. do godziny 16:00.

Półfinały EMERGENZA FESTIVAL Polska – 3City Protokultura 1 (szczegóły)
Półfinały EMERGENZA FESTIVAL Polska – 3City Protokultura 2 (szczegóły)

Zapraszamy do udziału w nadchodzącej VI Edycji Emergenza Festival Polska (2016/17) – największego na świecie festiwalu dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych. Zespoły zmierzą się ze sobą w ciągu sezonu 2016/17 na terenie kraju w 9 okręgach, kilkunastu klubach, na kilkudziesięciu koncertach.

Najlepsze z nich, które zwyciężą w finałach krajowych, spotykają się na finale światowym Emergenzy, w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (lato 2017) skąd Finalista pojedzie w trasę po całej Europie.